Thumbnail image
Sprej për flokë Wella Professional Invigo Volume Boost 150 ml
15.85 € 17.48 € (-9%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Invigo Volume Boost është një sprej i dizajnuar për volumizimin e flokëve. Gjithashtu rinovon flokët maja-maja, zbut dhe kthen shkëlqimin e tyre. Apliko barabartë në flokët e lagur pas larjes dhe tharjes me peshqir. Mos e shpërlaj. Për efekt maksimal thani në tharëse.

Cilësitë

Prodhuesi Wella Professional
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të dobësuar
GTIN 8005610644004
Kodi i produktit kWE1051

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen