Thumbnail image
Sprej për flokë Toni&Guy 3D Volumiser 150 ml
17.18 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky sprej krijon volum dhe plotësi nga rrënja deri tek maja. Gjithashtu shton shkëlqim në flokë, si dhe stabilizon stilin tuaj gjatë ditës. Aplikoni në flokët e thatë para se të stiloni.

Cilësitë

Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 667803002510
Kodi i produktit kTG098

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen