Thumbnail image
Sprej për flokë Paul Mitchell Flexiblestyle 300 ml
18.41 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sprej i dizajnuar për të gjitha llojet e flokëve. Vjen me përbërje me panthenol dhe proteina të hidrolizuara të grurit, formulë kjo e cila rigjeneron flokët, rrit elasticitetin, hidraton dhe i jep flokëve shkëlqim. Përveç kësaj, produkti ka një efekt antistatik në flokë, jep volum dhe mbron nga dielli, si dhe nga dëmtimi me mjete të nxehta. Apliko në flokët e thata. Për volum maksiimal spërkatni në rrënjët.

Cilësitë

Prodhuesi Paul Mitchell
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 9531118338
Kodi i produktit kPM101

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen