Thumbnail image
Sprej për flokë Alterna Caviar Perfect Texture 184g
24.53 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sprej për flokë përmban ekstrakte nga aguliçet bullgare, temjan arabe, acidi hialuronik, ekstrakti i kakaos afrikane, sapun maroken, ekstrakte nga vaji i rrushit dhe vaji i bardhë i zhardhokëve. Sprej rrit volumin e flokëve të butë dhe u jep shkëlqim, nuk lë gjurmë të pluhurit si një shampo e thatë, mbron nga rrezatimi UVA dhe UVB, shton fleksibilitet dhe vitalitet në flokët tuaj si dhe mbron intensitetin e ngjyrës nga larja. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.

Cilësitë

Prodhuesi Alterna
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Normal
GTIN 873509022268
Kodi i produktit kAT018

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen