Thumbnail image
Sprej për flokë Alterna Caviar, 141 ml
22.76 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sprej për flokë nga marka Alterna me përmbajtje natyrale, ju dhuron flokëve tuaj një vëllim të menjëhershëm. Ideal për flokë të butë, të hollë dhe pa vëllim. Gjithashtu ky sprej luksoz zbut fibrat e flokëve, shton fleksibilitetin e tyre me një shkëlqim mahnitës. Aplikoni në flokë të lagur sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Alterna
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Normal
GTIN 873509024903
Kodi i produktit kAT001

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen