Thumbnail image
Sprej për fiksim flokësh Shu Uemura Wonder Worker 150 ml
40.36 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Me këtë produkt shumëfunksional, jo vetëm që do të shtoni volum dhe formësoni flokët tuaj, por edhe rregullon frizurën. Rezultati do të jetë flokë me shkëlqim dhe të butë. Tundeni mirë para se të aplikoni.

Cilësitë

Prodhuesi Shu Uemura
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
Lloji i produktit Forcues
GTIN 3474630699533
Kodi i produktit kSHU039

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen