Thumbnail image
Sprej për fiksim flokësh Orofluido 500 ml
15.34 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sprej për mbrojtje dhe fiksim afatgjatë të të gjitha llojeve të flokëve nga Orofluido. Përmban vaj argan, vaj luledielli dhe vaj liri, me aromë të këndshme dhe shkëlqim vezullues. Ofron fiksim mesatar të flokëve, thahet dhpejt dhe nuk lënë mbetje. Apliko në flokët e thatë nga një distancë prej 30 cm.

Cilësitë

Prodhuesi Orofluido
Origjina Spanjë
Gjinia Unisex
Lloji i flokëve Normal
Lloji i produktit Llak
GTIN 8432225073170
Kodi i produktit kOF035

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen