Thumbnail image
Sprej kundër rënies së flokëve Goldwell Dualsenses Scalp Specialist 125 ml
22.01 € 22.73 € (-3%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Trajtim intenziv për stimulimin e rritjes së flokëve. Përveç që forcon dhe rikthen flokët e dobët duke aktivizuar rritjen, poashtu lukfton rënien. Përdoreni çdo ditë. Apliko në flokët e thatë dhe masazho me gishta. Mos e shpërlaj.

Cilësitë

Prodhuesi Goldwell
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të dobësuar
GTIN 4021609061649
Kodi i produktit kGL087

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen