Thumbnail image
Solucion-Spraj për flokë Paul Mitchell Ultimate Color Repair 25 ml
12.05 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ultimate Color Repair është një spraj dy-fayor i dizajnuar enkas për kujdesin e flokëve të ngjyrosur. Përveç që mbron ngjyrën e flokëve nga nxehtësia, poashtu edhe zbut dhe shkëlqen ato. Shkund para përdorimit. Apliko në flokët e lagur dhe stilo sipas dëshirës.

Cilësitë

Prodhuesi Paul Mitchell
GTIN 9531123912
Kodi i produktit kPM123

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen