Thumbnail image
Solucion për përkujdesjen e thonjëve La Chevre
7.95 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Thonjët tuaj do të rriten shpejtë dhe do të jenë të shëndetshëm dhe të butë nëpërmjet solucionit nga La Chevre. I krijuar prej ekstraktit të planktonit, mineraleve dhe qumështit, ky produkt e promovon rritjen e shëndetshme të thonjëve, i mbron ato nga faktorët ambiental të jashtëm dhe iu jep një pamje të bukur ashtu siç e dëshironi.

Cilësitë

Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Llak
GTIN 8595111837109
Kodi i produktit kLCH169

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen