Thumbnail image
Solucion për pastrimin e grimit Bonaloka 100 ml
16.27 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Solucion dy fazor me përmbajtje të një vaji me Squalane dhe Astaxanthin, si dhe acid hialuronik. Përveç që me efikasitet pastron makiazhit, poashtu hidraton lëkurën, dhe kujdeset për lëkurën e ndjeshme rreth syve. Ndihmon në ruajtjen e një pamje të freskët dhe rinore, si dhe lë lëkurën të qetë pa e tharë apo irrituar atë. Përveç kësaj vepron edhe si antioksidant duke mbrojtur lëkurën nga influencat e jashme. I dizajnuar për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe atë të ndjeshme, me parfum të lehtë rozë.

Cilësitë

Prodhuesi Bonaloka
Origjina Republika Çeke
GTIN 8594189940353
Kodi i produktit z56202

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen