Thumbnail image
Solucion pastrimi për lëkurë Nivea Rose Water 400 ml
13.82 €
Përshkrimi

Solucion dy-fazor i pastrimit për lëkurën nga Nivea. Përmban kompleksin MicellAir, vaj dhe ujë trëndafili, përbërje kjo e cila butësisht heq grimin rezistent ndaj ujit, pastron dhe tonifikon lëkurën. Produkti është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, nuk thanë atë dhe është testuar dermatologjikisht e oftalmologjikisht. Apliko në një copë pambuku dhe pastro lëkurën.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Femra
Lloji i produktit Ujë
GTIN 9005800304540
Kodi i produktit kNI82366

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen