Thumbnail image
Skrub për pastrimin e fytyrës Loreal Smooth Sugars Glow, 50ml
15.56 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Skrub për pastrimin e fytyrës, e pasur me tre lloje të sheqernave natyrore dhe vaj farë rrushi. Largon papastërtitë dhe qelizat e vdekura të lëkurës, ushqen dhe lë lëkurën e pastër dhe të butë. Për të gjitha llojet e lëkurës.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Paris
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Moshuar
Lloji i produktit Maskë (peeling)
GTIN 3600523541928
Kodi i produktit kLO782

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen