Thumbnail image
SISTEMI LETRAR PIRAMIDAL - BEHAR GJOKA
7.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

PERVOJA DHE URTIA STUDIMORE, VECMAS AJO E SHEKULLIT XX , MBI LETERSIN JO VETEM ZHVLERSON KONVENCAT KOHORE DHE FILOZOFIKE(DOGMATIKE), POR CKA ESHTE ME E RENDESISHME ARRIN TE SENDERTOJE TEORINE DHE PRAKTIKEN E VERIFIKIMIT TE VLERAVE.

Cilësitë

Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 9789951061793
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen