Thumbnail image
Shkumë për trup Nivea, Vanilla & Caramel, 200 ml
4.12 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shkumë e pasur me vanilla karamel i cili lë lëkurën të butë dhe të hidratuar. Përveç kësaj ka edhe aromë të këndshme, shumë efektive dhe e pëlqyer nga femrat. Apliko në lëkurën e lagur dhe shpërlaje. Tunde para përdorimit.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
GTIN 4005900411105
Kodi i produktit kNI84082

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen