Thumbnail image
Shkumë për pastrimin e fytyrës Shiseido 125 ml
29.05 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shkumë për pastrimin e fytyrës shumë efektive për meshkujt, largon papastërtinë dhe shkëlqimin e tepërt të lëkurës nga yndyra e tepërt pa e dehidratuar atë. E lë lëkurën të freskët. Mund të përdoret gjithashtu si shkumë rroje. Shkuma nuk është komedogjene (nuk bllokon poret). Përmban kompleksin mbrojtës që ushqen qelizat e lëkurës për të ngadalësuar procesin e plakjes së lëkurës. Ekzaminuar dhe zhvilluar dermatologjikisht për të minimizuar reagimet alergjike.

Cilësitë

Prodhuesi Shiseido
Origjina Izrael
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Shkumë pastruese
GTIN 729238100497
Kodi i produktit kSH038

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen