Thumbnail image
Shkumë për fytrë Avon, 150 ml
5.12 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shkumë për fytyrë me përmbajtje të ekstrakteve të grurit dhe vitaminës E. Depërton lehtësisht në pore të fytyrës. Pastron lëkurën dhe ndihmon heqjen e akneve. Është antialergik dhe është testuar dermatologjikisht. Produkti është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Vendoseni shkumën sëpari në duar, masazhoni butësisht në lëkurë pastaj shpërlajeni tërësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Avon
Origjina Spanjë
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Përzier
GTIN 8482355173
Kodi i produktit kAV04259X

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen