Thumbnail image
Shkumë për flokë Shu Uemura 150 ml
28.01 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shkumë për theksimin e valëve dhe dredhave nga Shu Uemura. Përveç që shton volum në flokët, poashtu edhe ushqen dhe definon ato. Masazho në flokët e thatë apo të lagur.

Cilësitë

Prodhuesi Shu Uemura
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 3474630287402
Kodi i produktit kSHU034

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen