Thumbnail image
Shkumë për flokë Goldwell StyleSign Creative Texture 125 ml
15.43 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shkumë me efekt të fortë të dyllit për fiksim afatgjatë dhe brilant të flokëve. Përveç që siguron stil të qëndrueshëm dhe afatgjatë, poashtu jep shkëlqim flokëve, si dhe mbron ngjyrën nga zbehja dhe kundër rrezeve UV. Pas aplikimit, stili juaj i flokëve do të jetë i fortë dhe rrezatues. Apliko në flokët e thatë dhe rregullo sipas dëshirës.

Cilësitë

Prodhuesi Goldwell
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 4021609275213
Kodi i produktit kGL094

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen