Thumbnail image
Shkumë për dush Somerset Toiletry, 500 ml
7.34 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shkumë për dush me aromë lulesh të zambakut e kthen dushin tuaj në një ekperiencë mahnitëse. Shton energji të freskët, lë lëkurën tuaj të butë dhe aromatike. Hidheni në sasi të vogël në ujin e nxehtë dhe gëzoni fuqinë e momentit.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136923503
Kodi i produktit kSOM134

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen