Thumbnail image
Shkumë për banjë Somerset Luxury Foam Bath 500 ml
7.34 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shkumë vaske me nenexhik dhe aromë rozmarinë. Në një mbyllje plastike katrore. Shton energji të freskët, e kthen dushin në një eksperiencë shqisore, aromatike.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136923428
Kodi i produktit kSOM130

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen