Thumbnail image
Shkumë për banjë Michel Design Avocado 375 ml
20.44 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shkumë me flluska për banjë, me aromë ekzotike avokado. Ky produkt është paketuar në një shishe xhami me qafë të gjatë që ngjason me një shishe vere. Shkuma ka aromë të këndshme sa që e bën banjën tuaj të paharrueshme. Hidhni një sasi të vogël në ujë të nxehtë dhe shijojeni momentin.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 608666700519
Kodi i produktit kMDW044

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen