Thumbnail image
Shkumë dushi relaksuese Somerset 500 ml
14.08 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shkumë dushi nga Somerset ka për funksion relaksimin dhe çlirimin e muskujve dhe zbutjen e lëkurës së thatë. Qëllimi kryesor i kësaj shkume është zbutja e lëkurës dhe bukuria e saj. Ky produkt ia shton energjinë trupit si dhe e hidraton atë. Produkti formon shkumë të pasur dhe është në paketim të plastikës.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136616092
Kodi i produktit kSOM146

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen