Thumbnail image
Shkëlqyes për buzë Sisley Phyto Lip Delight (Beauty Lip Care) 6 ml Shade: 3 Sweet
38.99 € 48.90 € (-20%)
Përshkrimi

Përmirësoni bukurinë tuaj natyrore me koleksionin tonë të kuruar të produkteve kozmetike. Zhytuni në një botë me mundësi të pafundme, ku çdo produkt është krijuar për të frymëzuar besim dhe vetë-shprehje. Ngritni rutinën tuaj të bukurisë me kozmetikën tonë të zgjedhur me kujdes, ku inovacioni takohet me magjepsjen për një përfundim të përsosur.

Cilësitë

Gjinia woman
Lloji i produktit lesky
Nuanca 3 Sweet
Prodhuesi Sisley
EAN 3473311760036
GTIN 3473311760036
Kodi i produktit kSI13503

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen