Thumbnail image
Shkëlqyes për buzë Dermacol Mettalic Lips Nr. 4, 3.5 ml
7.55 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shkëlqyes për buzë nga Dermacol vjen me pigmente të lëngshme në pesë hije metalike të ndritshme. Ky produkt ka ngjyrë intenzive dhe tejet të qëndrueshme, e cila nuk njolloset. Cilësia dhe aplikuesi i hollë lejon aplikim tejet të lehtë.

Cilësitë

Prodhuesi Dermacol
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Buzëkuq
Nuanca No. 4
GTIN 85963115
Kodi i produktit kDM3078

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen