Thumbnail image
Shkëlqyes për buzë Collistar Infinite Colour Intriguing Nude, 7ml
15.69 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shkëlqyes për buzë nga marka Collistar, e pasur me pigmente shkëlqyese, jep shkëlqim buzëve, nuk i thanë ato dhe ka një veprim të zgjatur gjatë gjithë ditës.

Cilësitë

Prodhuesi Collistar
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Shkëlqyes për buzë
GTIN 8015150113519
Kodi i produktit kCS255

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen