Thumbnail image
Shampon për mbrojtjen e ngjyrës së flokëve Avon Color Protection
4.90 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mbani ngjyrë intensive dhe të përsosur për një kohë të gjatë me ndihmën e shamponit Avon Color Protection. Aplikojeni mbi flokë të lagur, shkumojeni dhe pastaj hiqeni mirë në mënyrë që të parandaloni heqjen e ngjyrës së flokëve dhe për të ushqyer qimen gjerë në rrënjë.

Cilësitë

Prodhuesi Avon
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Lyer
GTIN 8482352823
Kodi i produktit kAV01503X

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen