Thumbnail image
Shampon për flokë Hawkins & Brimble 250 ml
12.52 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampon delikat për burra për kujdesin e lëkurës dhe flokëve. Ofron hidratim të nevojshëm dhe freski unike. Lë flokun delikat dhe të aromatizuar me aromë xhenxhefili. Përmban vitamin B dhe përbërës tjerë të cikët ushqejnë flokun dhe lëkurën dhe sjellin freski. Nuk përmban paraben, ngjyra artificiale apo vajra mineral.

Cilësitë

Origjina Angli
Gjinia Meshkuj
Lloji i flokëve Normal
Lloji i produktit Shampo
GTIN 5060495670077
Kodi i produktit kHAW013

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen