Thumbnail image
Shampo zbutës për flokë Loreal Professionnel 500 ml
16.45 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo nga seria Expert me efikasitet lufton dredhimin e flokëve dhe i mbron ato nga lagështia e jashme. Ai është formuluar me kompleksin Keratinoil, vaj aguliçe dhe ekstrakt kukui. Përveç që zbut fibrat dhe lehtëson krehjen, ai gjithashtu i jep flokët shkëlqim të pabesueshëm. Aplikojeni në flokët e lagur dhe masazhoni mirë. Në fund shpërlajeni me ujë.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Professionnel
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Të fortë
GTIN 3474636482429
Kodi i produktit kLOP493

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen