Thumbnail image
Shampo Wella Smoothen 1000 ml
36.99 € 40.89 € (-10%)
Koha e dërgimit: 05 Tetor 2023 - 06 Tetor 2023
Përshkrimi

Shampo për femra nga Ëella për kujdes maksimal të flokëve, I përshtatshëm për të gjitha llojet. Ky produkt ka për funksion zbutjen e flokëve dhe I bën ato fleksibile. I nevojshëm për të gjitha femrat, për flokë me shkëlqim.

Cilësitë

Vëllimi [ml] 1000
Prodhuesi Wella Professional
Origjina Gjermani
Vendi i prodhimit Germany
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Kaçurrel
GTIN 8005610565194
Kodi i produktit kWE095

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen