Thumbnail image
Shampo ushqyes për flokë Wella Professional Invigo Nutri- Enrich 250 ml
12.34 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo Invigo Nutri-Enrich pastron butësisht dhe në të njëjtën kohë hidraton dhe ushqen flokët. Është formuluar me acid oleik, pantenol dhe vitamin E, përbërje kjo e cila mbron kundër stresit, si dhe ofron vitalitet, butësi dhe shkëlqim në flokët. Shampo është i pasur me vitamina, peptide dhe minerale, shumë e pëlqyer nga femrat. Apliko në flokët e lagur, shkumo dhe në fund shpërlaje mirë me ujë.

Cilësitë

Prodhuesi Wella Professional
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Të thatë
Vëllimi [ml] 250
GTIN 8005610634463
Kodi i produktit kWE1105

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen