Thumbnail image
Shampo ushqyes për flokë të thatë Lorea Professionnel 250 ml
9.02 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo ushqyes për flokë të thatë dhe të dëmtuar. Ai jo vetëm që ushqen thellësisht flokët, por edhe përforcon, mbron, shton butësi dhe i jep shkëlqim flokëve. Përmban glicerol dhe vaj kokosi.

Cilësitë

Vëllimi [ml] 250
Prodhuesi Loreal Professionnel
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Të thatë
GTIN 3474636382835
Kodi i produktit kLOP429

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen