Thumbnail image
Shampo rigjenerues për flokë Loreal Professionnel 300 ml
10.07 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shamponi mbrojtës rigjeneron flokët e dëmtuara nga dielli dhe dëmtimet. Kjo u jep atyre fuqi, fleksibilitet dhe shkëlqim. Përmban teknologji mbrojtëse Mexoryl SO UV, filtër UV që mbron flokët nga rrezet e diellit, vitaminë E që ushqen dhe hidraton flokët dhe glicerol që rigjeneron fibrat e flokëve. Ky produkt butësisht pastron flokët duke i lënë me aromë bozhuresh.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Professionnel
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Kaçurrel
Lloji i produktit Shampo
GTIN 3474636505319
Kodi i produktit kLOP505

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen