Thumbnail image
Shampo riforcues për flokë Freelimix 250 ml, woman
10.74 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo i flokëve Freelimix është i përshtatshëm për parandalimin e humbjes së flokëve. Ky shampo pastron dhe ri-balancon lëkurën e kokës, ndërsa ubstancat stimuluese ndihmojnë në ushqimin dhe forcimin e flokëve nga rrënja. Ai i jep lëkurës një ndjenjë freskie dhe mirëqenieje. Përmban rozmarinë, hither dhe shtresa oligo, për një kujdes të veçantë për flokët tuaj

Cilësitë

Prodhuesi Freelimix
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Të dobësuar
Vëllimi [ml] 250
GTIN 8031387002112
Kodi i produktit kFL023

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen