Thumbnail image
Shampo Revlon Style Masters 400 ml
11.42 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo për flokë dredha për femra nga Revlon. Ky produkt ka për funksion mundësimin e dredhave të bukura, ndalon plasaritjet dhe pastron flokët në mënyrë gjentile. Përveç tjerash, produkti ushqen dhe hidraton flokët si dhe u jep shkëlqim atyre. Kjo shampoo u jep aromë të këndshme flokëve dhe u shton volumin atyre. Shumë efektive, për një stil të bukur flokësh dhe për flokë sa më të shëndetshme.

Cilësitë

Prodhuesi Revlon Professional
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Kaçurrel
GTIN 8432225057743
Kodi i produktit kRVP094

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen