Thumbnail image
Shampo për flokë Wella Professional SP Shine&Define 1000 ml
28.07 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo për flokë mbron shkëlqimin dhe pastron butësisht ato. Ai largon nga flokët të gjitha papastërtitë dhe kthen shkëlqimin natyror në flokë. I përshtatshëm për flokë normal.

Cilësitë

Vëllimi [ml] 1000
Prodhuesi Wella Professional
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Normal
GTIN 4015600112592
Kodi i produktit kWE099

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen