Thumbnail image
Shampo për flokë Wella Professional SP Shine & Define 250 ml
10.33 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo për flokë mbron shkëlqimin dhe pastron butësisht ato. Ai largon nga flokët të gjitha papastërtitë dhe kthen shkëlqimin natyror në flokë. I përshtatshëm për flokë normal.

Cilësitë

Vëllimi [ml] 250
Prodhuesi Wella Professional
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Normal
GTIN 8005610568430
Kodi i produktit kWE81223294

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

👏🏽👌🏽

Vlera e martë, 14 prill 2020

Excellent

A ju ndihmoj ky vlerësim?
SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen