Thumbnail image
Shampo për flokë Wella Professional Invigo Color Brilliance 50 ml
6.37 € 6.42 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo Invigo Color Brilliance nga Wella është zhvilluar posaqërisht për nevojat e flokëve të ngjyrosur. Përveç që pastron flokët dhe lëkurën e kokës, poashtu edhe mbron ngjyrën nga zbehja, shton shkëlqim dhe zbutë flokët. Shampo është formuluar me molekula të bakrit që ruan ngjyrën, histidine dhe vitamin E të cilat ndihmojnë në kontrollimin e oksidimit pas ngjyrosjes dhe mbrojnë ngjyrën, si dhe kaviar të limonit të athët i cili është i pasuruar me antioksidantë dhe vitamina të dobishme. Apliko në flokët e lagur, shkumo dhe në fund shpërlaje. I dizajnuar enkas për flokët e brishtë.

Cilësitë

Prodhuesi Wella Professional
Origjina Itali
Vendi i prodhimit Germany
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Të fortë
Vëllimi [ml] 50
GTIN 8005610634227
Kodi i produktit kWE1090

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen