Thumbnail image
Shampo për flokë Wella Professional Invigo Aqua Pure 250 ml
10.37 € 11.22 € (-8%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Invigo Aqua Pure është dizajnuar për të gjitha llojet e flokëve. Përveç që pastron flokët dhe kokën, poashtu hidraton dhe rigjeneron ato. Është formuluar me ekstrakt nga zambaku i ujit dhe teknologjinë Balance-Blend ™, përbërje kjo e cila rivitalizon dhe shton freksi në flokët tuaj. Rezultati do të jetë flokë plot shkëlqim, të butë dhe të ushqyer. Apliko shampon në flokët e lagur, masazho dhe në fund shpërlaje.

Cilësitë

Prodhuesi Wella Professional
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Moshuar
Vëllimi [ml] 250
GTIN 8005610642499
Kodi i produktit kWE1098

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen