Thumbnail image
Shampo për flokë Ultimate Color Repair 75 ml, woman
13.51 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo Color Repair është dizajnuar për të gjitha llojet e flokëve të ngjyrosur. Përveç që pastron mirë flokët, edhe rigjeneron, ruan ngjyrën dhe i jep flokëve kujdesin e nevojshëm. Pas përdorimit flokët tuaja do të mbeten të buta dhe me shkëlqim mahnitës. Aplikoni në flokët e lagur, shkumoni dhe shpërlajeni mirë me ujë.

Cilësitë

Prodhuesi Paul Mitchell
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Të lyer
GTIN 9531123851
Kodi i produktit kPM120

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen