Thumbnail image
Shampo për flokë të lyer Loreal Professionnel 500 ml
16.30 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo është ideal për të gjitha femrat që duan të kenë një ngjyrë që zgjatë, vibrante dhe të pasur të flokëve. Përmban tekologjinë inovative Vitamino Color dhe A-OX - një koktej me antioksidant që mbron flokët e lyer. Shampo gjithashtu mbron flokët nga efektet e ujit, oksigjenit dhe rrezet UV. Për më tepër, ky produkt edhe ushqen flokët dhe i jep shkëlqim atyre. Aplikoni në flokët e lagur, shkumoni dhe në fund shpërlajeni me ujë.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Professionnel
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Të lyer
Vëllimi [ml] 500
GTIN 3474636483617
Kodi i produktit kLOP479

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen