Thumbnail image
Shampo për flokë Schwarzkopf PRofessional Repair Rescue
6.14 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo rigjenerues për flokë të dëmtuar dhe shumë të rëndë. Përmban ekstrakte të mjaltës. Forcon strukturën e brendshme dhe të jashtme, rigjallëron dhe forcon flokëve. Falë teknologjisë së re dhe ekstraktit të mjaltës flokët nuk mbingarkohen dhe ndihmojnë në rregullimin e strukturës së tyre.

Cilësitë

Prodhuesi Schwarzkopf Professional
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Dëmtuar
GTIN 4045787240405
Kodi i produktit kSCH22271

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen