Thumbnail image
Shampo për flokë me qymyr Sadza Soap 250 ml
13.30 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo për flokë me qymyr, pastron flokët dhe skalpin si dhe i bën flokët me shkëlqim natyral. Gjithashtu, përmban glicerinë që ndihmon në hidratimin optimal, zbut lëkurën dhe mundëson krehjen e lehtë të flokëve. Testuar dermatologjikisht, nuk përmban parabene apo parfume artificiale. Shkumon shumë dhe është i përshtatshëm për veganë. Shkumojeni mirë në flokë dhe në fund shpëlajeni me ujë tërësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Sadza Soap
Origjina Poloni
Gjinia Unisex
Lloji i flokëve Me zbokth
Lloji i produktit Shampo
GTIN 5902020751205
Kodi i produktit kSZ002

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen