Thumbnail image
Shampo për flokë Kerastase Chronologiste 1000 ml
56.82 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo për kujdesin e flokëve, dizajnuar për të gjitha llojet. Ka përbërje me Abyssine, vitamin E, si dhe vajra argan, alma dhe kamomil. Përveç që pastron butësisht flokët, poashtu edhe udhqen kokën dhe flokët, qetëson, freskon dhe hidraton. Pas larje flokët tuaj mbeten të butë, të fortë dhe me shkëlqim. Apliko një sasi të vogël në flokët e lagur, masazho dhe në fudn shpërlaje mirë.

Cilësitë

Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Kaçurrel
Vëllimi [ml] 1000
GTIN 3474630687103
Kodi i produktit kKR287

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen