Thumbnail image
Shampo për flokë Kallos, 500 ml
2.23 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampoja përmban ekstrakt të hibiskusit dhe provitaminën B5. Forcon flokët nga rrënjët, mundëson të keni flokë të butë dhe u jep një vëllim më të pasur. Është praktik për përdorim të përditshëm. Aplikojeni në flokë të lagur dhe shpërlajeni tërësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Kallos
Origjina Hungari
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 5998889515591
Kodi i produktit kKA042

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen