Thumbnail image
Shampo për flokë dhe trup Scottish Fine Soaps 300 ml
12.21 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo për flokë dhe trup përmban ekstrakte nga alga deti që e bëjnë lëkurën dhe trupin tuaj të ndjehen të pastër dhe të freskët. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe sensitive, flokë të thatë dhe të dëmtuar.

Cilësitë

Prodhuesi Scottish Fine Soaps
Origjina Angli
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
Lloji i produktit Shampo
GTIN 5016365016636
Kodi i produktit kSCO0112

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen