Thumbnail image
Shampo për flokë dhe trup Dualsenses Men 300 ml
16.18 € 17.91 € (-10%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shijoni kombinimin 2në1 nga Goldwell Men, për pastrimin efektiv të flokëve dhe trupit. Pastron intenzivisht dhe butësisht flokët dhe trupin, hidraton dhe ofron freski afatgjate. Shampo gjithashtu ka efekte forcuese në flokët duke i lënë me pamje të shëndetshme dhe vitale. Për përdorim të përditshëm.

Cilësitë

Prodhuesi Goldwell
Origjina Gjermani
Gjinia Meshkuj
Lloji i flokëve Moshuar
Lloji i produktit Shampo
Vëllimi [ml] 300
GTIN 4021609028727
Kodi i produktit kGL101

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen