Thumbnail image
Shampo i thatë për flokë Alterna 34 g
23.38 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky shampo i thatë do të freskojë flokët tuaj midis larjeve. Ai jep volumin dhe formën e flokëve, thith yndyrat e tepërta dhe çdo papastërti. Shamponi siguron aplikim të shpejtë në flokë të thatë, zbut dhe shton shkëlqimin në flokët tuaja. Nuk përmban alkool dhe parabene.

Cilësitë

Prodhuesi Alterna
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
Lloji i produktit Shampo
GTIN 873509026044
Kodi i produktit kAT094

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen