Thumbnail image
Shallë Carlo Romani Pashim MP55
11.68 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shallë i punuar nga materiali 65% poliester dhe 35% fije mëndafshi me ngjyrë vjollce. E këndëshme për tu veshur dhe nuk irritonë lëkurën, pjesë e bukur e veshjes suaj.

Cilësitë

Prodhuesi Carlo Romani
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Gjerësia 65 cm
Lartësia 178 cm
GTIN 8482354560
Kodi i produktit mCM0080

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen