Thumbnail image
Shallë Carlo Romani Ladies MP11
11.68 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shallë I punuar nga materiali 65% poliester dhe 35% fije mëndafshi. Nuk preferohet të lahet në makinë larëse, të lahet në duar në maksimum 30°C. Me shumë stil si hije e mrekullueshme që dëshironi te keni në veshjet tuaja. Me material të këndshëm që nuk ju irriton.

Cilësitë

Prodhuesi Carlo Romani
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Gjerësia 65 cm
Lartësia 178 cm
GTIN 8482354565
Kodi i produktit mCM0085

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen